НОВИНИ

09.12.2008 | МЗС вимагає від країн ЄС виконувати угоду про спрощення візового режиму
За матеріалами - УНІАН

Міністерство закордонних справ України здійснює системну роботу з проведення консультацій про дотримання консульськими посадовими особами країн-членів Євросоюзу положень угоди про спрощення оформлення віз, а також із започаткування діалогу про запровадження безвізового режиму для громадян України.


Про це повідомив сьогодні на брифінгу речник МЗС України Василь Кирилич.


Він нагадав, що такі консультації вже проведено з Італією та Іспанією.


Також минулого тижня були проведені консультації з консульсько-правових питань з Австрійською Республікою. За словами В.Кирилича, австрійська сторона погодилась опрацювати питання щодо підготовки до запровадження безвізового режиму для громадян України.


В свою чергу українська сторона передала делегації Австрії пакет документів про основні порушення, які мають місце при одержанні австрійських віз громадянами України.


Крім того, австрійська сторона погодилася розглянути угоду про безвізові поїздки для громадян України – власників службових паспортів.


Також минулого тижня відбулися консультації з консульсько-правових питань з Македонією, на яких, зокрема, обговорювалися питання про запровадження безвізових поїздок для окремих категорій громадян України, зокрема науковців, журналістів, представників ділових кіл.


Крім того, обговорювалося питання про можливість скасування оплати консульського збору для певних категорій громадян, зокрема для дітей до 18 років, інвалідів і пенсіонерів.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект