НОВИНИ

19.11.2004 | Один із найбільш впливових сенаторів США прибуває в Україну
Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

У п”ятницю до України прибуває спеціальний представник президента США на виборах в Україні сенатор Річард Лугар. Спостереження за чесністю та прозорістю українських виборів – основна мета п”ятиденного візиту.


Дипломатичне відомство Сполучених Штатів неодноразово зверталось до української влади з закликами дотримуватись демократичних стандартів під час президентської кампанії.


Чи дослухалась цих рекомендацій Україна, їде оцінити американський сенатор Річард Лугар.


Як відомо, з вересня у конгресі Сполучених Штатів лежить проект закону, який передбачає позбавлення українського керівництва права на в”їзд на територію США у разі нечесного обрання українського президента. Від висновків сенатора Лугара залежить, чи буде схвалено законопроект, який закриває найвищому чиновництву дорогу на Захід.


 Леонід Кучма заявив, що не вірить у такий розвиток подій, оскільки у конгресу не буде, мовляв, підстав вдаватися до подібних кроків. Разом з тим, у четвер українські політики та американські медіа повідомили, що заборона на в”їзд до США вже торкнулася п”ятьох чільних осіб України. Крім Григорія Суркіса до списку потрапили глава президентської адміністрації Віктор Медведчук, міністр внутрішніх справ Микола Білоконь, генпрокурор Генадій Васильєв та зять чинного президента Віктор Пінчук.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект