НОВИНИ

04.12.2008 | В НАТО хочуть, щоб Міноборони дали більше грошей
За матеріалами - Української правди, "Інтерфакс-Україна"

В НАТО говорять про необхідність активізувати роботу в Україні у трьох напрямках: стабілізувати політичну ситуацію, підсилити фінансування сектора безпеки та оборони і активізувати інформування населення про Альянс.


Про такі зауваження з боку союзників по Альянсу повідомив у середу в Брюсселі в інтерв'ю українським журналістам міністр закордонних справ Володимир Огризко "Інтерфакс-Україна".


 


"Момент, що називається, це - пропозиція швидше пройти період внутрішньої політичної турбулентності і вийти на стійкий, спокійний, політичний розвиток, що буде забезпечувати поступальний рух, в тому числі, і по лінії НАТО", - сказав він.


Другим моментом міністр відзначив пропозицію активніше почати процес відповідного фінансування сфери оборони та безпеки.


"Це дуже важливе питання, і, хоча вже зроблені серйозні кроки в цьому напрямку, потрібна велика матеріальна підтримка для міністерства оборони, для сектора безпеки в цілому. Тому це питання є складним", - підкреслив Огризко.


Третім моментом міністр назвав посилення роботи з громадськістю в плані інформування про НАТО, "давати більше відкритої, чесної, правдивої інформації про альянс, що передбачено програмою, яку Кабмін прийняв до 2012 року".


Він відзначив, що "всі країни підкреслили, що вони готові і у національній якості допомагати нам у цьому плані".


"Ми хочемо людям спокійно пояснити, що НАТО - це організація, що робить це, це і це. Якщо вам такі погляди підходять, то на референдумі, коли прийде час приймати відповідне рішення, скажіть своє слово", - сказав Огризко.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект