НОВИНИ

02.12.2008 | Володимир Огризко візьме участь у засіданні комісії Україна - НАТО на рівні міністрів закордонних справ 3 грудня у Брюсселі
Джерело - УКРІНФОРМ

Міністр закордонних справ України Володимир Огризко візьме участь у засіданні комісії Україна - НАТО на рівні міністрів закордонних справ, яке відбудеться 3 грудня у Брюсселі.


Як повідомив на брифінгу речник МЗС України Василь Кирилич, напередодні проведення цього заходу відбудеться засідання Північноатлантичної ради НАТО на рівні глав зовнішньополітичних відомств країн-членів Альянсу. Його учасники здійснять оцінку прогресу України у період Інтенсивної взаємодії, започаткованої після Бухарестського саміту Альянсу у квітні 2008 року, та на її основі приймуть рішення щодо можливості запрошення України до Плану дій щодо членства в НАТО (ПДЧ).


На засіданні комісії Україна - НАТО обговорюватимуться найважливіші питання порядку денного відносин між Україною і НАТО, підсумки проведеної Україною роботи на євроатлантичному напрямку та головні результати співробітництва з Альянсом у рамках періоду Інтенсивної взаємодії.

| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект