НОВИНИ

01.12.2008 | Україна-НАТО: нові проекти та ініціативи в сфері науки та технологій
Джерело - Бюлетень "Україна-НАТО" НЦПЄАІУ

Під головуванням заступника Міністра освіти і науки, національного координатора співробітництва України з НАТО у сфері освіти, науки та технологій Максима Стріхи та помічника Генерального секретаря НАТО з питань публічної дипломатії Жана-Франсуа Бюро в Києві відбулося восьме засідання Спільної робочої групи Україна-НАТО зі співробітництва з питань науки та довкілля.


На ньому сторони підбили підсумки виконання домовленостей, досягнутих за результатами попереднього засідання цієї спільної робочої групи, яке проходило в березні минулого року в штаб-квартирі НАТО. Від НАТО був представлений огляд діяльності в рамках Програми НАТО з науки заради миру та безпеки та співробітництва Україна-НАТО. Українська сторона інформувала про пріоритети нашої країни за даною програмою, підтвердила свою позицію щодо можливих нових проектів, виходячи з таких пріоритетів (у рамках цільових планів Україна-НАТО на 2008 та 2009 роки).


Йшлося також про стан відповідної співпраці нашої країни з Альянсом. Зокрема, було зроблено загальний огляд вже реалізованих проектів та тих, що виконуються, обговорено розвиток Ініціативи з безпеки довкілля (ENVSEC) у Східній Європі. Підтверджено важливість завершення проекту SfP 977982 "Розробка рентгенівського генератора на основі комптонівського розсіювання" та проаналізовано функціонування мережі "УРАН" і перспективи її подальшого розвитку.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект