НОВИНИ

26.11.2008 | США змінили позицію щодо ПДЧ для України
За матеріалами - Радіо "Німецька хвиля"

США змінили риторику стосовно ПДЧ для України і Грузії.  За словами помічника Державного Секретаря  США Деніела Фріда, приєднання двох країн до плану дій з набуття членства в НАТО –  це нині не найважливіше.  Він також наголосив, що ПДЧ – це не єдиний шлях до Альянсу.


«Аніж сперечатися стосовно ПДЧ, ліпше зосередитися на тому, що вже узгоджено, що ці країни приєднаються до НАТО, але вони  ще мають провести велику роботу»,- сказав американський дипломат.


Раніше США рішуче наполягали на якнайшвидшому приєднанні України і Грузії до ПДЧ.  Спротив прагненням України і Грузії інтегруватися в НАТО висловлює Росія. Серед найбільших скептиків всередині Альянсу  – Німеччина і Франція. Перспективи отримання ПДЧ для  України та Грузії  обговорюватимуть наступного тижня у Брюсселі міністри закордонних справ держав-членів НАТО.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект