НОВИНИ

25.11.2008 | Обама має намір скоротити витрати федерального бюджету США
За матеріалами - Korespondent, РІА Новости

У вівторок, 25 листопада, обраний президент США Барак Обама на черговій прес-конференції в Чикаго оголосить про плани скорочення бюджетних витрат через фінансову кризу.Напередодні Обама заявив, що новій адміністрації доведеться переглянути "весь наш федеральний бюджет - рядок за рядком і здійснити змістовні скорочення, а також чимось пожертвувати".


Крім того, Обама, можливо, оголосить про призначення голови бюджетного управління конгресу США Пітера Орсзага керівником управління Білого дому з бюджету та менеджменту у своїй новій адміністрації, повідомляє джерело в Демократичної партії.


У вівторок прес-конференція Обами пройде після оголошення у Вашингтоні нових уточнених даних міністерства торгівлі США про ВВП країни в третьому кварталі поточного року.


У жовтні попередні дані показали, що в третьому кварталі скорочення ВВП США склало 0,3%, але уточнені дані, як прогнозує багато американських експертів, можуть підтвердити, що скорочення було більш суттєвим і склало 0,5%.


Нагадаємо, вчора Барак Обама офіційно представив економічний блок майбутньої адміністрації. Як і очікувалося, міністром фінансів після інавгурації Обами 20 січня 2009 року буде призначено 47-річного Тімоті Гайтнера.


Колишній міністр фінансів США Ларрі Саммерс стане головним радником з економічних питань, а професор економіки Каліфорнійського університету Крістіна Ромер очолить Економічну раду при президентові США.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект