НОВИНИ

24.11.2008 | Саакашвілі вважає обстріл президентського кортежу провокацією
Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Кортеж президентів Грузії та Польщі  напередодні було обстріляно поблизу Південної Осетії. Внаслідок інциденту ніхто не постраждав.


Як заявив президент Польщі Лєх Качинський, обстріл є свідченням  невиконання домовленостей Саркозі-Медведєва про припинення вогню. Грузинський президент у свою чергу сказав: "Відверто, я не очікував, що Росія відкриє вогонь. Я вважав, що вони бачать, що це офіційна делегація. Цю місцевість часто відвідують європейські спостерігачі й зазвичай такого не було. Очевидно, це замислювалося, як провокація.  Безсумнівно, я  в жодному разі не збирався піддавати небезпеці життя польського президента", -запевнив Саакашвілі.


Тим часом Москва заперечила свою причетність до інциденту і назвала цей випадок провокацією. Керівництво Південної Осетії теж звинуватило Качинського і Саакашвілі у провокації, спрямованій на дестабілізацію ситуації в регіоні. Польський президент напередодні  прибув до Грузії для участі у відзначенні 5-ї річниці  "революції троянд". | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект