НОВИНИ

20.11.2008 | Україна просуває свої радари у НАТО
Джерело - Українська правда

Україна зацікавлена в розширенні військово-технічного співробітництва з країнами НАТО.


Як стало відомо агентству "Інтерфакс-Україна" з достовірних джерел в оборонно-промисловому комплексі, українське підприємство "Науково-виробничий комплекс "Іскра" (Запоріжжя) завершило постачання радіолокаційної станції (РЛС) 36Д6-М в одну з країн-членів НАТО.


Обсяг і умови контракту не розголошуються.


Як відзначив співрозмовник агентства, це вже не перше замовлення, виконане "Іскрою" в інтересах країн НАТО цього року: проведена також модернізація поставлених раніше європейським партнерам 36Д6.


У цьому зв'язку він уточнив, що продукція запорізької "Іскри" уже давно і добре відома на світовому ринку спецпродукції: тільки РЛС 36Д6 і її модифікації успішно експлуатуються сьогодні в країнах СНД, Східної і Центральної Європи, Північної і Південної Америки, Азії й Африки.


РЛС 36Д6-М - мобільний 3-х координатний радіолокатор огляду повітряного простору, що застосовується в сучасних АСУ ПВО і ЗРК для виявлення в тому числі низьколітаючих повітряних цілей, прикритих активними, пасивними і комбінованими перешкодами.


РЛС здійснює первинний огляд, визначає державну приналежність, автоматично супроводжує цілі, видає цілевказівку на командний пункт ПВО ЗРК, при необхідності працює в режимі автономного пункту управління. Інструментальна дальність - 360 км.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект