НОВИНИ

19.11.2008 | Польща зацікавлена в проекті України та Франції з модернізації вертольотів
За матеріалами - УНІАН "Новини ЄС"

Польща виявляє зацікавленість в реалізації українсько-французького проекту з модернізації ударних вертольотів Мі-24.


Про це заявив міністр оборони Польщі Богдан КЛІХ після зустрічі з міністром оборони України Юрієм ЄХАНУРОВИМ, що відбулася в рамках офіційного візиту глави польського військового відомства в Україну.


“Ми з великим зацікавленням розглядаємо пропозиції української сторони щодо цього проекту. Це питання також було предметом нашого обговорення з міністром оборони України”, - зазначив Б.КЛІХ.


Він пояснив, що Польща використовує свої бойові вертольоти Мі-24 і транспортні Мі-17 в Афганістані, де польський військових контингент бере участь в операції НАТО із сприяння стабільності.


“Використання вертольотів є важливим чинником ефективного виконання завдань в Афганістані. Саме тому ми зацікавлені в їхній модернізації”, - сказав міністр оборони Польщі.


Як повідомляв УНІАН, українські і французькі підприємства оборонно-промислового комплексу спільно реалізовуватимуть проект з модернізації бойового ударного вертольота Мі-24, який є на озброєнні у Збройних силах України.


Про це у жовтні 2008 року заявив перший заступник міністра промислової політики України Віталій НЕМИЛОСТИВИЙ.


За словами В.НЕМИЛОСТИВОГО, українська сторона розглядає цей проект як перший яскравий приклад кооперації та координації дій між підприємствами України і Франції.


“Модернізований варіант Мі-24 знайде попит як на внутрішньому українському ринку – для потреб Збройних сил – так і на зовнішньому, зокрема, для участі в операціях ООН і НАТО”, - сказав заступник міністра.

| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект