НОВИНИ

14.11.2008 | Путін грозився повісити Саакашвілі за "чоловіче достоїнство"
Джерело - Nouvel Observateur, Українська правда

Значна частина російської армії під час військового конфлікту в Грузії в серпні "була готова йти до кінця і скинути" президента Михаїла Саакашвілі, пише французький журнал Nouvel Observateur.


Про це нібито було відомо президенту Франції Ніколя Саркозі із переговорів, перехоплених французькими спецслужбами, йдеться у статті "Сарко-російський".


Під час зустрічі 12 серпня з президентом Росії Дмитром Медведєвим і прем'єром Володимиром Путіним Саркозі намагався переконати російських лідерів припинити бойові дії і не брати Тбілісі.


За словами дипломатичного радника Єлісейського палацу Жана-Давида Левіта, "Саркозі сказав керівникам Росії, що вони не повинні цього робити, тому що світ цього не допустить".


За інформацією Левіта, між лідерами Франції та Росії відбувся наступний діалог: "Путін: "Я цього Саакашвілі повішу за яйця". Саркозі: "Повісиш?". Путін: "Чому б і ні. Американці ж повісили Саддама Хусейна". Саркозі: "Так, але невже ти хочеш закінчити, як Буш?". Путін: "Тут ти правий".


Крім того, Саркозі "знав або вважав, що знає, що Кремль створив маріонетковий грузинський уряд, якому повинна була перейти влада", пише видання.

| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект