НОВИНИ

14.11.2008 | Ющенко пообіцяв знайти "адекватну відповідь" Росії
За матеріалами - Української правди

Президент України Віктор Ющенко визнає наявність низки невирішених поки питань між Києвом і Москвою.


"Так, у нас є деякі питання, над якими ми зараз працюємо. Це і перебування Чорноморського флоту РФ на території України, і врегулювання лінії морського кордону, і деякі інші теми, які будуть обговорюватися на засіданнях спільної Міждержавної комісії", - сказав він в інтерв'ю азербайджанській газеті "Эхо".


"Упевнений, ми знайдемо виходи з цих ситуацій. Як президент України я приділяю особливу увагу відносинам із Росією і дотримуюся максимально конструктивних підходів при вирішенні двосторонніх питань. Україна завжди виходить із необхідності будувати прагматичні, прогнозовані, рівноправні і взаємовигідні відносини з Росією", - зазначив Ющенко.


"Ми налаштовані вирішувати всі питання україно-російських відносин на безконфліктній основі, з чітким дотриманням своїх національних інтересів", - підкреслив президент України.


"Наступний прогрес в україно-російському діалозі значною мірою залежатиме від можливості наших стратегічних партнерів у Москві сприймати Україну такою, якою вона є в новій реалії, і готовності вести продуктивний діалог щодо першочергових двосторонніх питань", - зазначив Ющенко.


Коментуючи прогнози окремих незалежних аналітиків, які пророкують ледве не повномасштабну війну Росії й України, він назвав це "великим перебільшенням реальної ситуації".


"Що стосується Криму, то сепаратистські тенденції тут досить умовні, штучні – вони виникають на підставі невирішених соціально-економічних питань в автономії", - заявив Ющенко.


"Інше питання, і це викликає значне занепокоєння, що значною мірою сепаратистські тенденції підігріваються тут із зовні, за особистої участі громадян Росії, часто високопоставлених. Це питання, на яке ми повинні знайти адекватну відповідь, і запевняю вас, що ми її знайдемо", - сказав він.

| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект