НОВИНИ

11.11.2008 | Саакашвілі: Грузія почала боротьбу за звільнення своїх територій
Джерело - УНІАН

Грузія почала тривалу і тяжку боротьбу за звільнення своїх територій. Про це президент Грузії Михайло Саакашвілі заявив, коментуючи ситуацію в селі Переві Сачхерського району, розташованого біля адміністративного кордону з Південною Осетією. За його словами, третій день село контролюють російські військові та група озброєних осетин. "Ми перебуваємо в стані дуже тяжкої і довготривалої боротьби за звільнення наших земель. У цій боротьбі ми діятимемо разом з нашими партнерами", - сказав М.Саакашвілі.


М.Саакашвілі наголосив, що місія спостерігачів Євросоюзу, яка "перебуває в Грузії, дуже відкрито фіксує серйозні порушення з російського боку". "Але перебування росіян на нашій території - дуже тяжке для нас, це - порушення взагалі всього", - зазначив він. За словами президента країни, Грузія вдасться до серйозних дипломатичних дій, щоб місцеве населення в майбутньому не зіткнулося з подібними проблемами.


Грузинська сторона закликала міжнародну співдружність, особливо спостерігачів ОБСЄ і ЄС, не допустити здійснення нових етнічних чисток грузинського населення.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект