НОВИНИ

10.11.2008 | Українському послу сподобалася команда Обами
За матеріалами - Зеркало недели, Української правди

Зовнішньополітична команда новообраного президента США Барака Обами буде добре обізнана з українськими реаліями і налаштована на результативну співпрацю.


Про це заявив посол України у США Олег Шамшур у статті для "Дзеркала тижня".


"Український підрозділ" зовнішньополітичної команди Барака Обами, очевидно, складатиметься з фахівців, добре обізнаних із українськими та регіональними реаліями й налаштованих на результативну працю", — зазначив посол, додавши, що "принаймні такий висновок дозволяють зробити наші контакти під час виборчої кампанії".


"Необхідно зберегти й посилити позитивну динаміку імплементації низки взаємовигідних домовленостей та проектів, встановити надійні "лінії комунікації" між керівництвом наших країн, урядовими агенціями, відповідальними за конкретні ділянки двосторонніх відносин", — сказав посол.


На думку Шамшура, ефективність українсько-американської співпраці може вчинити значний вплив на загальний рівень регіональної та європейської безпеки.


"Значення україно-американського стратегічного партнерства виходить за рамки суто двосторонніх відносин — його подальше зміцнення позитивно впливатиме на подолання викликів регіональній та європейській безпеці", — наголосив посол.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект