НОВИНИ

05.11.2008 | Тейлор очікує від Обами зближення з Україною
Джерело - Korespondent

Посол США в Україні Вільям Тейлор прогнозує зміцнення співробітництва між Києвом і Вашингтоном при президенті Обамі, у команді якого є багато фахівців з України.Про це Вільям Тейлор повідомив журналістам, коментуючи попередні результати президентських виборів у США.


"Думаю, що потрібно очікувати дуже тісних відносин, тісного співробітництва між Америкою й Україною під час адміністрації президента Барака Обами", - сказав Тейлор.


Він наголосив, що в Обами є радники, які дуже добре знають Україну, серед яких і колишній посол США в Україні.


Вільям Тейлор також повідомив, що новообраний Президент Обама вже бував в Україні й висловив свою підтримку європейським прагненням України.


Крім того, за словами Тейлора, керівники дипмісій США за кордоном, призначені через особисті зв'язки із Джорджа Бушем, будуть звільнені. При цьому він вказав, що відповідно до американського законодавства, 20 січня 2009 року всі американські посли у всіх країнах напишуть заяви про звільнення, однак, як наголосив Тейлор, більшість цих заяв не будуть відразу ж задоволені. Він підкреслив, що є два види послів: одні призначаються за своїми професійними якостями, інші - завдяки особистим зв'язкам із президентом.


"Ті посли, які мають хороші зв'язки з Бушем, швидше за все, не залишаться на своїх посадах", - сказав він. Відповідаючи на запитання журналістів, до якої категорії він відносить себе, Вільям Тейлор наголосив: "Я - посередині".


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект