НОВИНИ

17.11.2004 | Індепендент - про накази харківській міліції на виборах
Джерело - Українська служба ВВС

Із британських газет у середу тему українських виборів підхоплює Індепендент.Кореспондент газети Аскольд Крушельницький передав із Харкова репортаж про те, що нібито високі міліцейські чини розповіли йому про свої накази щодо виборів.


Харківській міліції, начебто, було наказано використовувати будь-які методи насильства, включно із вибухами, для дискредитації опозиції. Далі кореспондент нагадує про другий тур та порушення в першому турі.


Прізвищ міліціонерів газета не подає, проте пише, що їх п'ятеро, і вони надіслали листа до голови Верховної Ради Володимира Литвина.


Проте з кореспондентом британського часопису вони погодилися говорити на умовах анонімності.


Журналіст пише, що бачив їхні посвідчення, причому двоє з міліціонерів нібито не приховували від нього своїх імен та посад. На запитання, що буде, якщо їхні імена оприлюднять, міліціонери показали жестами, що їх застрелять.


Ці міліціонери були в ранзі від підполковника до полковника. І один із полковників сказав Арнольду Крушельницькому, що нібито міліція охороняла півмільйона бюлетенів із позначками за Віктора Януковича, які протягом дня голосування поширили по виборчих дільницях.


Він також додав, що нібито сотню бандитів було найнято для участі в мітингах за опозиційного кандидата Віктора Ющенка.


Стаття зазначає, що речниця Харківського обласного управління внутрішніх справ Лариса Волкова сказала, що ці звинувачення є брехнею. Вона також пообіцяла, що офіцерам не загрожує небезпека, якщо вони зізнаються і повідомлять свої імена.


Самі ж офіцери сказали, що повідомлять свої імена в разі перемоги Віктора Ющенка, і додали, що матеріалів у них вистачить на те, щоб посадити не лише керівника управління внутрішніх справ Харківської області, а ще багато кого.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект