НОВИНИ

16.11.2004 | Зміни в уряді США
Джерело - Радіо "Німецька хвиля "

У світі висловлюють жаль з приводу відставки голови Держдепартаменту США Коліна Пуела. Європейські політики заявили, що в особі Пауела завжди мали надійного і професійного партнера. Окрім Державного секретаря у США оголосили в понеділок про свою відставку міністри освіти, енергетики та сільського господарства.


У понеділок державний секретар США Колін Пауел повідомив своїм заступникам і помічникам, що залишить посаду, як тільки президент Буш визначиться з новим керівником Держдепартаменту. Найвірогідніше, що ним стане радник президента з питань національної безпеки Кондоліза Райс. Про це з посиланням на джерела інформації в адміністрації президента повідомили в понеділок усі основні американські телеканали.


Таким чином, одну з ключових посад в американській адміністрації може незабаром уперше обійняти темношкіра жінка. Разом з Пауелом про свою відставку у понеділок заявили також міністр освіти США Род Пейдж, міністр енергетики Спенсер Абрагам та міністр сільського господарства Ен Вінеман.


Поки що відомо, що Буш визначився лише з кандидатурою на посаду міністра освіти. Ним, ймовірно, стане жінка, радник президента з питань внутрішньої політики Маргарет Спеллінгс.


 Колін Пауел та троє міністрів, які оголосили про своє бажання піти у відставку, заявили, що в разі необхідності виконуватимуть свої обов’язки до 20 січня наступного року, тобто до дня інавгурації президента.
 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект