НОВИНИ

15.11.2004 | З 15 листопада польські дипломатичні представництва видаватимуть громадянам України візи терміном до 5 років
Джерело - ProEUROPA

З понеділка, 15 листопада, польські дипломатичні представництва видаватимуть громадянам України візи терміном до 5 років. Про це повідомив “Німецькій хвилі” генеральний консул Польщі у Львові Сільвестр Шостак.
 
Візи терміном до 5 років видаватимуть залізничникам, водіям рейсових автобусів, політикам, бізнесменам та офіційним особам. Цілком ймовірно, що довготермінову візу з часом отримуватимуть особи, які мають родичів у Польщі, і зможуть підтвердити це документально, запевняють польські дипломати. Досі українці отримували однорічні візи терміном перебування у Польщі до ста днів.
 
Окрім нововведень з візами, українська та польська сторони домовилися про цілодобову роботу пішого переходу ”Шегині - Медика”, повідомили в Західному регіональному управлінні Державної прикордонної служби України. Дванадцятигодинний режим роботи не влаштовував обидві сторони, оскільки охочих перейти кордон, фактично, удвічі більше, аніж пропускна здатність переходу, а тому постійно виникали чималі черги, пояснюють в регіональному управлінні прикордонслужби. До того ж на пропускних пунктах ”Краковець-Корчова” та ”Ягодин-Дорогуськ” буде відкрито консультаційні пункти, де спільно працюватимуть українські та польські прикордонники. У пунктах інформуватимуть про зміни у законодавствах обох країн та про ситуацію на кордоні| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект