НОВИНИ

29.09.2008 | Раді радять продовжити Договір про дружбу з Росією
За матеріалами - Інтерфакс-Україна


Голова комітету Верховної Ради по закордонних справах Олег Білорус вважає, що керівництво української держави продовжить дію Великого договору про дружбу і співпрацю між Україною і Росією.


Як зазначив Білорус, питання про продовження великого договору між Україною і Росією обговорювалося на засіданні профільного комітету.


За його словами, комітет у закордонних справах одноголосно ухвалив рішення рекомендувати Верховній Раді прийняти постанову про продовження дії великого договору.


У той же час Білорус підкреслив, що проблем у двосторонніх відносинах між Україною і Росією чимало. Зокрема, він зазначив: «Мова йде про делімітацію, демаркацію кордонів, про умови перебування Чорноморського флоту Російської Федерації в Севастополі, питання, пов'язані з енергетичною сферою і ряд інших проблем. Але це проблеми, які необхідно вирішувати. І великий договір створений для того, щоб сприяти вирішенню цих проблем».


Саме тому, на думку глави профільного комітету, договір буде продовжено на черговий десятирічний період.


Як повідомлялося, 1 жовтня 2008 року закінчується термін, коли обидві сторони можуть проінформувати один одного про свій намір не продовжувати дію Великого договору про дружбу, співпрацю і стратегічне партнерство між Росією і Україною від 1997 року. За відсутності заяв про вихід, договір автоматично пролонгується на 10 років.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект