НОВИНИ

26.09.2008 | Політичні сварки в Україні зменшують її шанси стати членом НАТО та ЄС
Джерело - УНІАН

Міністр закордонних справ Республіки Польща Радослав СІКОРСЬКІ вважає, що внутрішні політичні конфлікти в Україні зменшують її шанси стати членом НАТО та ЄС.


Як передає власний кореспондент УНІАН у США, про це Р.СІКОРСЬКІ заявив сьогодні, виступаючи у Колумбійському університеті.


«Три роки тому, коли Україна формувала уряд протягом кількох місяців, існувала реальна можливість отримати План дій щодо членства в НАТО, проте цього не сталося», - зазначив міністр.


За його словами, два тижні тому у ЄС майже було досягнуто консенсусу, що в Угоду про асоціацію з Україною повинна бути включена фраза про «європейську перспективу», що є обіцянкою майбутнього членства в ЄС.


Однак через слабку дипломатичну активність і внутрішні політичні суперечки в Україні ця можливість була втрачена, заявив Р.СІКОРСЬКІ.


Крім того, він зауважив, що після російсько-грузинської війни важко спрогнозувати шанси України на отримання ПЧД, оскільки думки країн-членів НАТО з цього приводу поляризувались.


«У жовтні-листопаді, як тільки усядеться пил від війни на Кавказі, позиція НАТО щодо України стане більш зрозумілою», - зазначив Р.СІКОРСЬКІ.


 


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект