НОВИНИ

30.09.2008 | Лідер Талібану погрожує США долею Радянського Союзу
Джерело - УНІАН

Лідер руху "Талібан" мулла Мохаммад Омар запропонував США "мирно вивести свої війська з Афганістану", повідомляє Лента.ру з посиланням на  Reuters. Інакше, заявив глава талібів, війська міжнародної коаліції чекає "такий же розгром, як радянських окупантів".


Звернення мулли Омара з таким закликом до США і їхніх союзників по коаліції було опубліковане на одному з ісламістських сайтів, повідомили у понеділок представники SITE intelligence group - організації, що займається моніторингом активності екстремістів в інтернеті.


"Змініть своє невірне рішення про окупацію і займіться пошуком безпечних шляхів виведення військ", - мовиться в заяві, опублікованій від імені мулли Омара. "Якщо ви покинете нашу землю, ми зможемо домовитися про мирне забезпечення виведення ваших військ", - пропонує лідер "Талібану". Інакше, попередив мулла Омар "окупантів чекає така поразка по всьому світу, як колись пережив Радянський Союз".


  | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект