НОВИНИ

30.09.2008 | Вашингтон поки не відповів Москві на пропозиції з ПРО
За матеріалами - РИА Новости, Корреспондент.нет

Сполучені Штати поки не відповіли Росії на пропозиції з розміщення американських систем ПРО в Чехії й Польщі.


Про це повідомив міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров. "Обіцяні американцями ідеї поки не надходили", - сказав глава російського дипломатичного відомства  журналістам, вирушивши в Москву з Нью-Йорка, де він брав участь у Генасамблеї ООН.


Нагадаємо, 11 вересня Сергій Лавров повідомив, що в Москві як і раніше впевнені, що плани США з розміщення елементів ПРО в Східній Європі спрямовані проти Росії.


Москва чекає від Вашингтона конкретних пропозицій зі зняття своїх заклопотаностей. Питання щодо заходів, запропонованих Сполученими Штатами зі збільшення транспарентності створюваного третього позиційного району національної системи ПРО США в Польщі й Чехії, МЗС РФ передав до Вашингтона ще на початку серпня.


17 вересня Сенат США затвердив повним обсягом запит Джорджа Буша про витрати на третій позиційний район ПРО в Польщі й Чехії на 2009 рік обсягом 712 мільйонів доларів.


20 серпня Польща й США підписали угоду про розміщення елементів американської протиракетної оборони на території Польщі, відповідно до якого Пентагон збирається розмістити 10 ракет-перехоплювачів на базі недалеко від Балтійського моря. Раніше подібний договір був підписаний із Чехією.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект