НОВИНИ

18.09.2008 | Юлія Тимошенко – найталановитіша популістка України (західна преса)
Джерело - Українська служба "Радіо свобода"

Низка впливових світових газет прогнозує можливі наслідки розвалу демократичної коаліції в Україні. Деякі відомі експерти не виключають, що напад Росії на Грузію була відволікальним маневром, а насправді головною найближчою метою Кремля є Україна.


У європейських газетах з’явилося чимало критичних характеристик щодо популізму українських політиків, яким, на їхню думку, й викликана в цілому дуже заплутана політична ситуація в Києві.


Відомий американський аналітик Стівен Ларабі з дослідницької групи «Ренд» робить припущення на інтернет-сторінках міжнародного об’єднання газетярів «Проджект Синдикат», що можливою наступною кризовою територією після Грузії стане Україна. Цей експерт вважає, що «реальне джерело занепокоєння і стратегічних страхів Москви полягає у майбутній політичній та військовій орієнтації України». Грузія ж, на думку Ларабі, була лише «відволікальним маневром». Втрата України є для Росії, на думку американського аналітика, «вбивчою за стратегічними наслідками». Тому Стівен Ларабі в статті, написаній на початку вересня й опублікованій відтоді в кількох близькосхідних та азійських газетах, закликає Захід поводитися обережніше щодо Росії і радить бути стриманішим у нарощуванні зусиль задля прийняття України до НАТО.


Австрійська «Ді Прессе» прогнозує дострокові парламентські вибори в Україні і дивується з популізму багатьох українських політиків. Газета вважає нинішній збіг обставин у Києві досить заплутаним, що, на думку «Ді Прессе», мала б насамперед пояснити Юлія Тимошенко, «колишня прихильниця НАТО». Це австрійське видання називає українського Прем’єр-міністра «найталановитішою популісткою України» і цим пояснює нещодавнє голосування її фракції за скорочення повноважень президента.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект