НОВИНИ

18.09.2008 | Компанія Vanco упевнена, що виграє суд у Стокгольмі
За матеріалами - Української правди, "Экономические известия".

Vanco Energy Company (США) у міжнародному арбітражі буде домагатися визнання дійсною угоди про розподіл продукції (УРП) з Кабінетом Міністрів України і його виконання.


Про це повідомив Олег Альошин, партнер юридичної фірми "Василь Кисиль і Партнери" (Київ), що представляє інтереси інвестора.


"Головне завдання Vanco на даному етапі розгляду суперечки - зберегти проект і продовжувати роботу з розробки Прикерченської ділянки. Vanco не допустила ні єдиного порушення УРП. Ми зараз хочемо домогтися визнання договору дійсним та обов'язковим для виконання. Думаю, що у Vanco дуже великі шанси домогтися цього. Адже Кабмін нам сильно "допоміг" своїми не зовсім адекватними діями й заявами", - говорить юрист в опублікованому в середу інтерв'ю виданню "Экономические известия".


Альошин вважає, що відмову виконувати угоду Кабмін у ході арбітражного розгляду буде аргументувати непрозорістю проведення тендеру на вибір інвестора, а також передачею прав на розробку Прикерченської ділянки від компанії-переможця Vanco International Limited компанії Vanco Prykerchenska Limited.


Тим часом він переконаний, що передача Vanco Prykerchenska прав на розробку ділянки правомірна, а тендер на право укладання УРП був відкритим і прозорим.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект