НОВИНИ

17.09.2008 | Світова економіка переживає глобальну кризу, як у 70-х - експерт
Джерело - УНІАН

Радник голови правління «Укргазбанку» Олександр Охріменко вважає, що сьогоднішня ситуація у світовій економіці за всіма показниками нагадує глобальну світову економічну кризу 70-х років.


«Тоді зростання цін на нафту фактично спровокувало розвиток глобальної світової кризи, яка торкнулася фактично всіх розвинених країн світу. Аналогічна ситуація спостерігається і сьогодні», - повідомляє прес-служба банку з посиланням на О.Охріменко.


Експерт відзначив, що в ситуації, що склалася, українські внутрішньополітичні події відходять на другий план. «Порівняно з світовими кризовими тенденціями, «метушня» навколо розпаду коаліції, формування нової і можливих майбутніх дострокових виборів - просто дитяча витівка», - вважає О.Охріменко.


Коментуючи подальшу поведінку національної валюти, експерт наголосив, що найближчим часом курс долара щодо євро тільки зміцнюватиметься. Аналогічна ситуація очікується й щодо співвідношення долар/гривня.


Експерт не виключає, що за збереження нинішніх тенденцій ближче до кінця року курс долара досягне позначки 5 грн. за долар.


«Надалі політика зміцнення гривні зміниться політикою її послаблення щодо долара. Дана тенденція буде характерна і в разі дострокових виборів і формування нового уряду», - вважає О.Охріменко.


 


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект