НОВИНИ

17.09.2008 | Немиря за спрощення прийняття рішень з євроінтеграції
За матеріалами - Української правди

Віце-прем'єр-міністр України Григорій Немиря ініціює спрощення процедур прийняття рішень уряду, що стосуються питань євроінтеграції. Про це Г. Немиря повідомив сьогодні у Києві під час спільного засідання української частини Комітету з питань співпраці між Україною та ЄС, Комітету Верховної Ради з питань європейської інтеграції та української частини Комітету з парламентської співпраці між Україною і ЄС.


«Дуже важливим кроком для підвищення ефективності є спрощення і скорочення процедур прийняття рішень уряду. Зараз ми ініціюємо зміни до регламенту Кабінету Міністрів, зміст яких передбачає спрощені за часом та обсягом процедури розгляду питань, які мають відношення до європейської і євроатлантичної інтеграції», - сказав Г. Немиря.


За його словами, спрощена процедура розгляду і прийняття рішень також застосовуватиметься до питань зі створення сприятливого інвестиційного клімату, а також до роботи з міжнародними фінансовими інститутами, зокрема Світовим банком, Європейським банком реконструкції та розвитку і Європейським інвестиційним банком.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект