НОВИНИ

15.09.2008 | ЄС має дати старт місії спостерігачів на Кавказі
Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Міністри закордонних справ Європейського Союзу цього понеділка мають намір дати старт місії спостерігачів ЄС на Кавказі. Уряд Німеччини вже погодив відрядження в рамках цієї місії 40 експертів. Загалом до її складу увійдуть 200 людей.


Завдання місії – спостереження за виведенням російських військ з грузинської території. За словами міністра закордонних справ Німеччини Франка-Вальтера Штайнмайєра: «Ми готові дати початок місії і бути представленими в ній з німецького боку. Таким чином ми можемо зробити наш внесок до необхідної стабілізації», - наголосив Штайнмайєр.


Такі наміри ЄС викликали критику з боку Росії. Москва відхиляє відрядження спостерігачів до самовідокремлених провінцій Північна Осетія та Абхазія.


Окрім грузинського питання, на засіданні міністрів закордонних справ ЄС у Брюсселі йтиметься про можливість відміни санкцій щодо Білорусі. Причиною є нібито наявний прогрес у демократичному розвиткові та дотриманні прав людини.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект