НОВИНИ

11.09.2008 | Єхануров у Данії розповість про «Україну між Росією і НАТО»
Джерело - УНІАН

В рамках офіційного візиту до Королівства Данія міністр оборони України Юрій ЄХАНУРОВ проведе переговори зі своїм даньським колегою Сьоренем ГАДЕ з питань двостороннього воєнно-політичного та військово-технічного співробітництва.


Як передає кореспондент УНІАН, сьогодні міністр оборони України Ю.ЄХАНУРОВ перебуває з дводенним офіційним візитом у Королівстві Данія.


Зокрема, візит Ю.ЄХАНУРОВА розпочнеться з відвідування авіасалону "Долфін Апрон", де він ознайомиться із транспортним авіаційним підрозділом військово-повітряних сил Данії.


Сьогодні ж міністр оборони України виступить перед слухачами Військової академії Данії на тему: «Україна між Росією і НАТО – виклики політики оборони і безпеки».


12 вересня, за планом другого дня офіційного візиту, міністра оборони України у Генеральному штабі Збройних Сил Данії поінформують про сучасний стан та перспективи розвитку армії, зокрема, у контексті участі військових країни в актуальних заходах енергоефективності та відновлюванні джерел енергії.


Цього ж дня у Клубі офіцерів військово-морських сил заплановано проведення переговорів делегацій Міністерств оборони України і Данії з питань двостороннього воєнно-політичного та військово-технічного співробітництва. Зокрема, передбачено підписання Декларації про наміри щодо співробітництва в рамках операції «Козаки на кризі».


Відповідно до програми візиту, Ю.ЄХАНУРОВ також планує провести зустріч із заступником голови Комітету парламенту Данії з питань зовнішньої політики Йеппе КОФОДОМ.


 


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект