НОВИНИ

11.09.2008 | Військові США сумніваються в перемозі в Афганістані
За матеріалами - Korespondent.net, BBCrussian.com, Радіо Свобода

Керівництво Пентагона визнало, що міжнародні сили в Афганістані зіштовхуються із запеклим опором бойовиків, і сумнівається в можливості домогтися позитивного результату у війні.Військові США сумніваються в перемозі в Афганістані
Висловлюючи позицію Пентагона перед депутатами палати представників американського Конгресу, начальник штабів США адмірал Майк Маллен підкреслив: "Я не переконаний у тому, що ми в Афганістані здобуваємо перемогу".

Маллен закликав більш детально розробити стратегію боротьби з бойовиками з обох сторін афгано-пакистанського кордону. Він також зазначив необхідність більш тісного співробітництва із урядом Пакистану в боротьбі з тероризмом.


У свою чергу Пакистан підкреслює, що не пустить на свою територію іноземних військових. "Немає питання з якого було б укладено угоду або домовленості з коаліційними військами про те, що їм буде дозволено проводити операції на нашій стороні кордону", - заявив із цього приводу начальник штабу пакистанської армії генерал Ашфак Парвез Каяні.


Він підкреслив також, що його суверенітет і територіальна цілісність Пакистану будуть "захищатися за будь-яку ціну".


Нагадаємо, 10 вересня президент Джодж Буш заявивши, що США в найближчі місяці скоротять чисельність військ в Іраку, у той же час в Афганістані військовий контингент буде збільшуватися.


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект