НОВИНИ

08.09.2008 | Саркозі обговорить у Москві грузинське питання
Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Президент Франції Ніколя Саркозі, країна якого зараз головує в Європейському Cоюзі, вирушає сьогодні до Москви на переговори про остаточне виведення російських військ з території Грузії. Ідеться передусім про виведення кількасот солдатів, які розташовані у так званих «буферних зонах», які Росія створила навколо Абхазії та Південної Осетії.


Окрім Саркозі участь у переговорах з російським президентом Дмитром Медведєвим візьмуть також Uолова Єврокомісії Жозе Мануель Баррозу та Dерховний представник ЄС із зовнішньої політики Хав’єр Солана.


Як заявив Солана напередодні візиту до Москви:  «На мою думку, ми вирушили правильним шляхом. Ми залишили відкритими канали спілкування з Росією. Це важлива країна. І я сподіваюся, що діалог буде продовжено в Москві».


Після російської столиці європейські представники планують вирушити до Тбілісі. Сьогодні виповнюється рівно місяць від початку війни на Кавказі.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект