НОВИНИ

08.09.2008 | Глава німецького МЗС офіційно став кандидатом у канцлери
Джерело - УНІАН, France Presse.

З`їзд Соціал-демократичної партії Німеччини (СДПН) офіційно затвердив своїм кандидатом на посаду канцлера ФРН Франка-Вальтера Штайнмайєра, міністра закордонних справ країни. 52-річного голову МЗС вважають серйозним конкурентом Ангели Меркель, чинного канцлера, на вересневих виборах 2009 року.


Дані про вибір, зробленй СДПН, з`явилися ще в ніч з 6 на 7 вересня, але офіційне підтвердження цієї інформації прийшло тільки ввечері 7 вересня.


Наприкінці 1990-х - початку 2000-х Штайнмайєр набув репутації близького соратника канцлера Герхарда Шрьодера. Його поява в коаліційному уряді Меркель стала несподіванкою для багатьох: довгі роки членам СДПН не вдавалося посісти головування у зовнішньополітичному відомстві.


Напередодні з`їзду соціал-демократів інститут Forsa оприлюднив результати опитування, які показали, що формальний глава СДПН Курт Бек не має великої популярності: на посаді канцлера його хотіли б бачити тільки 20 відсотків опитаних.


На думку оглядача AFP, головним завданням для СДПН на чолі з Штайнмайєром стане перетягування голосів виборців у "Die Linke" ("Лівих"), нової політичної сили, що з`явилася влітку 2007 року.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект