НОВИНИ

08.09.2008 | У Європі бачать, що Ющенко і Тимошенко зробили собі "ведмежу послугу"
Джерело - Українська правда, Радіо "Німецька хвиля"

Українське керівництво своєю відвертою боротьбою за владу зробило собі ведмежу послугу вважає датська газета "Politiken".


Про це повідомляє "Німецька хвиля", відзначаючи, що європейська преса уважно стежить за розвитком внутрішньополітичної кризи в Україні.


"(Президент Віктор) Ющенко сподівався, що своїм підкреслено гострим засудженням Москви він поліпшить шанси своєї країни на членство в ЄС та НАТО. Утім, скептиків щодо подальшого розширення Євросоюзу навіть побільшало", - зазначає датська газета.


Без перспективи членства в ЄС позиції Ющенка у владній боротьбі з прем’єром Юлією Тимошенко стануть ще слабшими, переконана "Politiken".


 
Такої ж думки дотримується німецька газета "Süddeutsche Zeitung".


"Намагання провідних чиновників секретаріату президента дискредитувати главу уряду не в останню чергу пов’язують із результатами останніх опитувань в Україні. Згідно з ними, Ющенко не має жодних шансів утриматися в кріслі президента на наступних виборах", - зазначає "Süddeutsche Zeitung".


На думку ще однієї газети з Німеччини "Frankfurter Allgemeine Zeitung", провідні політики прозахідного табору – Ющенко і Тимошенко – так затято борються одне проти одного, що для створення нової урядової кризи їм уже навіть не потрібна допомога дружньо налаштованої до Москви опозиції.


Однак переконливі заявки на членство в НАТО та ЄС виглядають інакше, пише газета.


У Москві це добре розуміють і намагаються всіма засобами плекати та підживлювати внутрішньополітичну кризу в близькому зарубіжжі і не дати можливості далекому Вашингтону чи неквапливому Брюсселю залагодити її, пише "Frankfurter Allgemeine Zeitung".| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект