НОВИНИ

03.09.2008 | "Rzechpospolita": «Аби пасивність Заходу не заохотила Кремль до суперечки щодо Криму»
За матеріалами - Радіо "Німецька хвиля"

Європейська преса жваво коментує рішення надзвичайного саміту ЄС щодо конфлікту на Кавказі.


Австрійське видання  "Die Presse" відзначає: „Євросоюз, всупереч побоюванням, спромігся заморозити переговори стосовно  нової угоди про партнерство з Росією.  Цим  він щонайменше  зберіг власне обличчя. На більше ніхто й не розраховував“. 


Євросоюз не має  ручних методів впливу на Росію, пише видання "Süddeutsche Zeitung"  і додає, що будь-яка санкція проти білокам’яної з боку Заходу буде спрямована,  також  і, насамперед, проти нього.


Британська "Independent" зауважує: «Для Росії послання з Брюсселя означає, що відносини опинилися на роздоріжжі. У  Москви є вибір чи виконувати взяті на себе зобов’язання, чи  зіштовхнутися з ізоляцією». Євросоюз своїм рішенням про призупинення переговорів з Росією стосовно нової угоди про партнерство дав Кремлю шанс показати, що від нього також залежить порятунок відносин з Заходом, зазначає британська газета.


Висновки надзвичайного самміту ЄС є розпливчатими, як і очікувалося, пише іспанське видання "El Mundo". Криза в Грузії знову чітко показала, що Євросоюз  не спроможний проводити  зв’язну зовнішню і оборонну політику», -  робить висновок іспанське видання.


Росія залишилася непокараною


Польська газета "Rzechpospolita" зауважує: «Багато  хто з західних політиків вважають, що було б нерозумно, привселюдно соромити Росію. З погляду країн Центральної та Східної Європи -  це небезпечне упущення. Кремль побачить в цьому ознаку слабкості та розрізненості ЄС». Росія залишилася непокараною, констатує польське видання та остерігається, щоб пасивність Заходу не  заохотила Кремль почати  суперечку з Україною стосовно Криму.  | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект