НОВИНИ

02.09.2008 | Євросоюз призупиняє переговори про нову угоду з Росією
Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Глави держав і урядів країн Європейського Союзу на екстреному самміті вирішили призупинити переговори щодо нової угоди про співробітництво із Росією, доки Москва не виведе своїх військ з території Грузії.


Крім того, країни ЄС засудили військові дії проти Грузії та визнання Кремлем незалежності грузинських провінцій Абхазії і Південної Осетії.


У коментарях деяких учасників саміту лунала і критика на адресу президента Грузії Михаїла Саакашвілі. Зокрема, президент Європарламенту Ганс-Герт Петтерінг сказав: «Ескалація кризи у Грузії – це загроза безпеці на європейському континенті, яких не було ще з часів розпаду Радянського союзу. Треба констатувати, що військові дії проти південноосетинського міста Цхінвалі – тяжка помилка грузинського президента. Однак це аж ніяк не виправдовує дій Росії», - наголосив Петтерінг.


Натомість Москва закидає Європейському Союзу упередженість. Рішеннями екстреного самміту країни ЄС «підтримали грузинського агресора», заявив російський посол при ЄС Володимир Чижов.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект