НОВИНИ

01.09.2008 | Солана радить дочекатися рішення самміту ЄС
Джерело - УНІАН, ІТАР-ТАРС

Європейський Союз підтримує територіальну цілісність Грузії й має намір надати їй додаткову економічну та гуманітарну допомогу.


Про це заявив сьогодні Верховний представник ЄС із питань загальної зовнішньої та безпекової політики Хав’єр Солана за підсумками зустрічі з прем`єр-міністром Грузії Ладо Гургенідзе.


«Грузія постраждала внаслідок конфлікту, й ми повинні надати економічну допомогу народу Грузії з відновлення країни, а також підтримати людей, які залишили зону конфлікту», – сказав він.


«Сьогодні на самміті ми продовжимо активну роботу останніх днів і визначимо, як рухатися далі у відносинах із Росією», – зазначив Х.Солана.


Водночас він не дав відповіді на запитання, чи має намір Євросоюз заморожувати або відкладати на пізніший термін другий раунд переговорів щодо угоди про стратегічне партнерство з Росією. «Я нічого не можу сказати. Дочекаємося рішення саміту», – сказав Верховний представник ЄС.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект