НОВИНИ

01.09.2008 | Американський корабель увійшов у порт Севастополя
Джерело - Korespondent

Корабель берегової охорони ВМС США "Даллас" зайшов у Севастопольську бухту й швартується біля пристані морського порту в центрі міста.Прибуття корабля в Севастополь близько 200 противників, які є представниками партії Російський блок, Прогресивної соціалістичної партії України (ПСПУ) Наталії Вітренко, Комуністичної партії, зустріли з вигуками "НАТО - геть", "Янки - go home", "Севастополь проти НАТО".


Учасники планують організувати постійний пікет біля пристані, де швартується американський корабель.


Порядок охороняють близько 20 співробітників міліції.


Варто зауважити, що корабель ВМС США здійснює діловий захід у Севастополь за запрошенням української сторони. Він прибув у Севастополь після завершення гуманітарної місії в грузинському порту Батумі.


Сторожовий корабель берегової охорони ВМС США "Даллас" побудований в 1966 році, екіпаж корабля складається з 167 чоловік. На озброєнні корабель має кілька артилерійських комплексів з дальністю стрільби до 16 км. і крупнокаліберні кулемети, а також вертоліт. Може здійснювати ведення повітряної розвідки, пошук підводних човнів і ведення радіоелектронної боротьби.


Нагадаємо, катер берегової охорони ВМС США "Даллас" зранку 27 серпня ввійшов у порт Батумі з гуманітарним вантажем.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект