НОВИНИ

11.11.2004 | Кваснєвський: Європа не може відділятися від Америки
Джерело - ProEUROPA

Європа не може відділятися від Америки, заявив президент Польщі Александр Кваснєвський в інтерв’ю французькому виданню „Фігаро".


„Європейці мусять зрозуміти, що чим більше ми відділяємося від Америки, тим більшою є загроза, що отримає перевагу (в США) неоконсервативна точка зору”, заявив Кваснєвський. За його словами європейсько-американська співпраця „завжди означала для Європи безпеку та розвиток”.


Також в інтерв’ю французькому виданню Кваснєвський заявив, що він не жалкує про рішення відправити польські війська до Іраку, хоча важко було прийняти таке рішення. Польський президент назвав „невідповідальними” заяви деяких польських політиків про необхідність негайного виведення польських військових з Іраку.


„Ми хочемо вивести військових, але передусім хочемо закінчити нашу місію. Після іракських виборів ми будемо розмовляти з американцями, членами коаліції та іракським урядом про майбутнє міжнародних сил в Іраку”, заявив Кваснєвський.
| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект