НОВИНИ

11.11.2004 | Буш пропонує на посаду Генпрокурора США Гонсалеса
Джерело - Українська служба ВВС

Президент Буш висунув кандидатом на посаду нового генерального прокурора Альберто Гонсалеса, який у разі затвердження цієї номінації Конґресом стане найчільнішим представником іспаномовної громади США в адміністрації пана Буша.Пан Гонсалес зростав у бідній родині вихідців з Мексики в штаті Техас. Він замінить на посаді Джона Ашкрофта, який днями пішов у відставку. Приймаючи номінацію президента Буша, Альберто Гонсалес заявив:


"В іспаномовній громаді панує спільна надія на шанс домогтися успіху в житті. Дайте мені лише можливість показати, на що я здатний. Це загальна молитва представників моєї громади. Пане президенте, дякую, що дали мені таку можливість."


Вашингтонський кореспондент Бі-Бі-Сі каже, що правозахисники критикують пана Гонсалеса за його заяви про те, що війна з тероризмом довела невідповідність частини положень Женевських конвенцій про ставлення до військовополонених сучасним умовам.

| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект