НОВИНИ

11.11.2004 | США посилають до України сенатора Лугара. Як посланця Джорджа Буша на другий тур президентських виборів
Джерело - Українська служба ВВС

Зі Сполучених Штатів повідомляють, що президент Буш попросив голову комітету Сенату США із закордонних відносин Річарда Луґара бути його представником на другому турі виборів в Україні.
У заяві з цього приводу сенатор Луґар зазначає, що в серпні відвідував Україну і президент Кучма запросив його бути спостерігачем на виборах.


Річард Луґар називає другий тур президентських виборів вирішальним для майбутнього України. Демократична і безпечна Україна відповідає національним інтересам безпеки США, НАТО, Європейського Союзу і Росії - мовиться в заяві сенатора.


Річард Луґар додає, що майбутнє України вирішить не так результат другого туру виборів, як спосіб його проведення.


Бо досі виборча кампанія була позначена поширеним політичним залякуванням і нерівномірним доступом кандидатів до ЗМІ; непокоять і численні звинувачення на адресу уряду в незаконному використанні адміністративного ресурсу, податкової служби і правоохоронців - cказано в заяві сенатора.


Річард Луґар наголошує, що його завдання полягатиме не в агітації за когось із кандидатів, а в заохоченні вільного і чесного виборчого процесу.


Заява сенатора завершується тезою про те, що його присутність в Україні у цей важливий час має підкреслити підтримку президента Буша для майбутнього України.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект