НОВИНИ

10.11.2004 | АвтоЗАЗ має шанс придбати польське підприємство FSO
Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Польський уряд вирішив розпочати переговори про продаж державної частки варшавського автозаводу FSO із запорізьким заводом АвтоЗАЗ.


 На думку міністра держмайна Яцека Сохи, українське підприємство може гарантувати роботу колишньому флагману польського автомобілебудування.


У змаганні за звання інвестора варшавського автозаводу вже відпали британські, китайські та японські претенденти. Міністр Держмайна Яцек Соха сказав, що з багатьох пропозицій тільки українська гарантує безперервність виробничого циклу на заводі.


На сьогодні українська фірма АвтоЗАЗ вже викупила у польських банках майже всі борги польського підприємства. Войцєх Джевєцький з Інституту Досліджень Автомобільного Ринку "Samar" вважає, що FSO фактично не потребує безпосередніх інвестиційних внесків, за виключенням зміни обладнання на монтажних лініях. До кінця 2006-го року варшавський автозавод має право виробляти автомобілі корейської фірми ДЕУ ”Ланос” і ”Матіз”. Згодом, як передбачає Яцек Соха, варшавський завод приступить до випуску нової марки ”Ланос 150Т”.


 Польські коментатори переконані, що якби Авто-ЗАЗ справді перейняв варшавський завод, то це була б одна з найбільших українських інвестицій в Євросоюзі.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект