НОВИНИ

10.11.2004 | Радник Януковича Едуард Прутник провів прес-конференцію у Вашингтоні
Джерело - ProEUROPA

Віктор Янукович виступає за рівний розвиток відносин України із Росією та державами Заходу, а також не несе жодної відповідальності за антиамериканську спрямованість передвиборчої кампанії в Україні.


У цьому переконував американців його радник Едуард Прутник під час прес-конференції у Національному прес-клубі у Вашингтоні у понеділок.


Прутник заявив, що хоче розвіяти чорно-біле сприйняття України, яке, на його думку, поширене в американській столиці, повідомляє Радіо Свобода.


"Публічний виступ представника команди прем´єр-міністра України був чи не перший у Вашингтоні з часу відвідин Януковичем США восени минулого року.


І він, на думку спостерігачів, був останньою спробою покращити імідж Януковича у США напередодні другого туру виборів в Україні", повідомляєє Свобода.


Едуард Прутник у вступному слові згадав лише про рекордні темпи зростання українського ВВП та безпрецедентне підвищення пенсій та стипендій.


У відповіді на перше запитання Прутник був змушений пояснювати деякі резонансні висловлювання Віктора Януковича: "Той момент, про який ви говорите, про "козлів". Я поясню - я особисто був на цій зустрічі і тоді йшлося про нерадивих керівників місцевих органів влади, які створюють ті проблеми, через які люди виходять на вулицю і висловлюють невдоволення владою загалом. Їх всіх ми перетрусимо і життя буде кращим", пояснив Прутник.


Прутник заявив, що за українською конституцією громадяни не мають права брати участь у мирних протестах, тому влада буде розглядати ці протести, як незаконні.


Водночас Прутник заперечував причетність Віктора Януковича до антиамериканської рекламної кампанії, перекладаючи відповідальність за неї на інших кандидатів: Козака, Базилюка, Корчинського та Вітренко.


Прутник також заперечив, що в українських ЗМІ існують нерівні умови для кандидата від влади та опозиції, зазначивши, що, згідно з офіційним моніторингом ,за кількістю згадок у ЗМІ Ющенко значно випереджає Януковича.


"Якщо говорити про перший тур, то в нас була розмова з Гербстом, послом США в Україні. Необхідно розмежовувати – Буша також більше показують, адже він діючий президент. Так само і Януковича показують більше, оскільки він діючий прем´єр. І коли ми говорили з Гербстом, чому немає Ющенка у новинах – нехай робить новини", додав Прутник.


На запитання представника Державного департаменту США про те, як він оцінює чесність виборів в Україні, Прутник зі здивуванням відповів: "А яке до цього має відношення український уряд?"| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект