НОВИНИ

31.07.2008 | США хочуть, щоб у НАТО нікого не слухали і дали Україні "зелене світло"
За матеріалами - Української правди, УНІАН

Палата представників Конгресу США затвердила резолюцію, в якій висловлено підтримку подальшому розширенню НАТО.У резолюції також сказано, що "жодна держава за межами НАТО" не має права голосу в рішенні про те, хто може бути членом Альянсу.


"Будь-яке рішення щодо членства в НАТО ухвалюватимуть члени НАТО шляхом консенсусу, і жодна держава за межами НАТО не має права голосу чи вето щодо таких рішень", - зазначається в резолюції.


У документі заявлено також, що Конгрес США "підтримує розширення НАТО і вважає, що подальша взаємодія з усіма країнами, які прагнуть в НАТО, зміцнить безпеку для всіх держав євроатлантичного регіону".


"Конгрес США повністю підтримує запрошення почати інтенсивний діалог НАТО з Боснією і Герцеговиною, Чорногорією і Сербією", - сказано у резолюції.


У ній наголошується також, що на квітневому самміті "НАТО погодилася з тим, що Україна і Грузія зробили цінний внесок в операції НАТО, висловила "чітку підтримку приєднанню України і Грузії до Плану дій щодо членства в НАТО як наступний етап для повного членства", а також заявила, що НАТО "почне період інтенсивної взаємодії з Україною і Грузією для оцінки їх заявок на зустрічі, яка відбудеться в грудні 2008 року".


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект