НОВИНИ

29.07.2008 | Українці назвали найбільші державні загрози
За матеріалами - Української правди, Ліги

Найбільшими загрозами для України населення бачить екологічні катастрофи й енергетичну залежність України.

Про це йдеться в загальнонаціональному опитуванні населення України, результати якого були представлені журналістам у вівторок фондом "Демократичні ініціативи".

Відповідно до опитування, найбільшими загрозами, з якими Україна може зіткнутися в найближчі 10 років, населення вважає: екологічні катастрофи – 67% опитаних, енергетичну залежність України від країн, що постачають енергоносії – 62%, епідемію СНІДу – 60%, економічний занепад – 60%, техногенні катастрофи й великі аварії – 59,5%, глобальне поширення хвороб, таких як "пташиний грип", - 59%, наслідки глобального потеплення клімату – 51%.

Малоймовірними і майже неймовірними загрозами населення вважає великий наплив іммігрантів в Україну – 34%, міжнародний тероризм – 27%, знищення демократії, диктатуру – 25%, розпад України – 24%, зовнішні загрози територіальної цілісності України – 23%, іранську ядерну програму – 11%, ісламський фундаменталізм – 11%.

Загальноукраїнське опитування проводилося фірмою "Юкрейніан Соціолоджі Сервіс" 17-31 березня 2008 року. Було опитано 2000 респондентів у віці старше за 18 років. Статистична похибка вибірки не перевищує 2,2%.

Опитування проводилося за фінансування Посольства Швеції в Україні і Шведському агентстві з питань міжнародного розвитку і співробітництва (SIDA).

 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект