НОВИНИ

29.07.2008 | Ігор Тенюх: “План навчання “Сі Бриз-2008”, в яких взяли участь військовослужбовці 16 країн, виконано на 100%”
Джерело - Сайт "Україна-НАТО" МЗС України

Командувач Військово-Морських Сил ЗС України віце-адмірал Ігор Тенюх: “План навчання “Сі Бриз-2008”, в яких взяли участь військовослужбовці 16 країн, виконано на 100%”.


 
“План навчання “Сі Бриз-2008”, в яких взяли участь військовослужбовці 16 країн, виконано на 100%”. Про це повідомив командувач Військово-Морських сил Збройних Сил України віце-адмірал Ігор Тенюх під час церемонії закриття двостороннього українсько-американського військово-морського навчання із запрошенням інших країн “Сі Бриз – 2008”, яка відбулася 26 липня в Одесі.


– В ході навчання було здійснено 55 авіаційних польотів, проведено 410 занять з десантування, 24 години водіння на плаву кожного водія БТР-80, 364 години водолази провели під водою, з них 42 години вночі, – додав віце-адмірал Ігор Тенюх.


Командувач українського військового флоту також повідомив, що військові моряки з країн-учасниць навчання провели 76 тренувань кораблів у морі та виконали практичну артилерійську стрільбу по морських цілях.


– В ході цьогорічного “Сі Бризу” кораблі пройшли близько 8 тисяч миль, а сумарна протяжність маршрутів підрозділів багатонаціонального миротворчого батальйону становила 5700 кілометрів. Причому екологія регіону, де проводилися навчання, не постраждала, оскільки навчальні операції було проведено на полігонах, призначених для таких заходів, – констатував віце-адмірал Ігор Тенюх.


У свою чергу командувач Військово-Морських сил США в Європі адмірал Марк Фіцжеральд, який був присутній на церемонії закриття навчання, повідомив, що аналіз стану навколишнього середовища здійснювався до початку навчання, під час їх проведення, а також після завершення.


– Цей аналіз засвідчив, що екологія від військової діяльності під час навчання не постраждала, – зазначив адмірал Марк Фіцжеральд.
 



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект