НОВИНИ

09.11.2004 | Блейєр: Світ повинен слухати Америку, а Америка – решту світу
Джерело - ProEUROPA

Глави держав Євросоюзу, які зібралися на самміті в Брюсселі 4-5 листопада, привітали Джорджа Буша з перемогою у президентських виборах у США.


Буша не підтримували офіційна Франція, Бельгія та Німеччина, які критикували позицію США в Іраці. Водночас глави держав ЄС наважилися на новий підхід в трансатлантичних відносинах та висловили сподівання „на тісну співпрацю з президентом Бушем і його адміністрацією у зусиллях по створенню справедливого, демократичного і безпечного світу,” повідомила польська газета „Жеч Посполіта”.


„Я сподіваюся, що президент Буш докладе зусиль до налагодження добрих відносин з Європою,” – сказав Ян Петер Балкененде, прем’єр-міністр Голандії, яка головує в цьому півріччі в ЄС.


До порозуміння з Бушем закликав європейських політиків британський прем’єр Тоні Блейєр. „Вибори закінчилися, Америка висловилася, решта світу повинна слухати” – заявив Блейєр, в інтерв’ю газеті „Таймс” та додав - „важливим є, аби Америка також слухала решту світу”.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект