НОВИНИ

28.07.2008 | Чисельні протести проти видання Караджича
Джерело - Українська служба ВВС

Тисячі прихильників колишнього лідера боснійських сербів Радована Караджича продовжують протести проти його арешту і переведення до Міжнародного трибуналу зі злочинів війни у Гаазі.


У суботу демонстрації відбулися в сербських районах Боснії. Найбільша акція протесту була в Пале, де під час війни у Боснії-Герцеговині в середині 90-х років містився штаб Радована Караджича.

Адвокати пана Караджича відмовилися підтвердити чи подали вони оскарження проти видання пана Караджича до Гааги, крайній термін до якого минув у п’ятницю увечері.

Раніше правники твердили, що вони хочуть затягти процес і збиралися надіслати оскарження з найвіддаленішої поштової скриньки у Сербії.

За словами кореспондентів, як очікується, оскарження не буде успішним і пана Караджича збираються перевести до Гааги вже наступного тижня.

Радована Караджича, якого через 13 років розшуку було заарештовано у Белграді минулого тижня, звинувачують у злочинах проти людства та геноциді.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект