НОВИНИ

24.07.2008 | Конгрес США доручив розвідці розібратися з нафтою й газом
За матеріалами - Korespondent

Конгрес США доручив розвідці проаналізувати міжнародну ситуацію в сфері нафти й природного газу, а також оцінити наслідки енергетичної політики таких країн, як Росія, Венесуела й Іран для національної безпеки США.


Конгрес США доручив розвідці розібратися з нафтою й газом
Відповідний законопроект був одноголосно затверджений 23 липня. Згідно з майбутнім закону, директор національної розвідки США не пізніше 1 січня 2009 повинен представити в конгрес розвідувальну оцінку щодо національної безпеки у зв'язку зі швидко зростаючою вартістю енергії.


Доповідь спецслужб повинна містити "оцінку планів і намірів ключових країн-виробників і експортерів енергії з виробництва й поставок ними енергії", а також "короткотерміновий і довготерміновий прогноз за цінами, поставками і попитом на ключові форми енергії, включаючи сиру нафту й природний газ, а також альтернативні види палива", зазначається в документі.


Під час обговорення законопроекту особливий акцент був зроблений на непряме фінансування терористичних організацій в наслідку купівлі нафти в таких країнах як Іран, Венесуела й Росія.


Після затвердження в палаті представників законопроект спрямований для наступного голосування в сенат США. У випадку затвердження в сенаті для того, щоб стати законом, законопроект повинен буде підписати президент США, але Білий дім про відношення глави держави до цього документа поки нічого не повідомляє.


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект