НОВИНИ

24.07.2008 | Розпочався третій, основний етап маневрів “Сі Бриз – 2008”
Джерело - Сайт "Україна-НАТО" МЗС України

На теренах Криму, Одеської та Миколаївської областей у відповідності до затвердженого плану продовжується українсько-американське військово-морське навчання із запрошенням інших країн “Сі Бриз – 2008”.


Після завершення другого етапу навчання, в ході якого проходила базова підготовка кораблів, заняття на навчальних місцях водолазів, тренування берегового та авіаційного компонентів, розпочався третій – основний етап маневрів.


В ході цього етапу відбувається розгортання сил та проведення миротворчої операції.


Так, в рамках третього етапу вже другу добу в Чорному морі тренуються військові моряки США, України, Греції, Туреччини та Великої Британії. Вони вже відпрацювали спільні завдання з проводки кораблів за тралами, тактичне маневрування та маневрування кораблів в нічних умовах, провели навчання з протиповітряної оброни із залученням літака Бе-12 ВМС ЗС України.


Також було проведено десантування рятувальної парашутно-десантної групи на воду з борту українського літака Ан-26. Тривають навчання зі зв’язку, передачі донесень, а також тренування оглядових груп.


Одночасно продовжуються тренування водолазів, роботу яких забезпечують допоміжне судно Королівських ВМС Великої Британії “Діліжанс”, рятувальний буксир “Кременець” та санітарний катер “Сокаль” ВМС ЗС України. Під час водолазних спусків учасники навчання обмінюються досвідом щодо застосування підводного гідравлічного обладнання та використання інструменту, призначеного для підводної різки.


- Злагоджені дії всіх учасників навчання “Сі Бриз – 2008” в морі, на суходолі та у повітрі є гарним підтвердженням ефективного керівництва з боку об’єднаного штабу. Всі діють як єдина команда, і це додає нам упевненості в успішному виконанні поставлених завдань, – підкреслив керівник навчання “Сі Бриз – 2008” перший заступник командувача Військово-Морських Сил Збройних сил України віце-адмірал Віктор Максимов.


Зараз триває розгортання багатонаціональних сил до проведення миротворчої операції.
 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект