НОВИНИ

24.07.2008 | Віце-Прем'єр Немиря дав інтерв`ю “Financial Times Deutschland”
Джерело - УНІАН

Україна є для Європейського Союзу незамінною, якщо ЄС хоче бути глобальним гравцем, заявляє віце-прем`єр-міністр України у справах європейської та міжнародної інтеграції Григорій Немиря.


В інтерв`ю газеті “Financial Times Deutschland”, текст якого розміщено на Урядовому порталі, Г.Немиря відзначив: “Для нас немає іншої альтернативи членству. Я не маю жодних сумнівів, що одного дня ми цього досягнемо. Україна є для ЄС незамінною, якщо він хоче бути глобальним гравцем”.


На думку Г.Немирі, нагальним завданням для України на сьогодні є приваблення в країну більшої кількості іноземних компаній. “Разом з тим, щоб покращити інвестиційний клімат, необхідно форсувати приватизацію та судову реформу”, - вважає віце-прем’єр-міністр.


Г.Немиря також підтвердив, що продовжує виступати за проведення в Україні конституційної реформи. “Я підтримую парламентську демократію, як у Німеччині”, - відзначив він.


Обговорюючи зовнішній контекст європейської інтеграції України, віце-прем’єр окремо зупинився на відносинах з Росією. “Наше прагнення членства у ЄС жодним чином не суперечить нашим пріоритетам покращувати та розбудовувати відносини з Росією”, - наголосив він.


Г.Немиря вважає розмови про розкол країни на проросійський схід та проукраїнський захід “штучними”. “Насправді існує розкол в суспільстві на стару, радянську та нову, спрямовану на Європу, культуру”, - відзначив віце-прем’єр.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект