НОВИНИ

23.07.2008 | Тиждень, який вирішить долю Доського раунду: день перший
Джерело - Європейський простір

Вчора, у перший день вирішальної міністерської конференції в Женеві, міністри заявили, що з огляду на непевну економічну ситуацію, досягти згоди в Доському раунді переговорів – нагальна потреба. Вони пообіцяли докласти усіх зусиль до того, щоб здолати суперечності щодо проектів угод з сільського господарства й промислових товарів.


 


Перше пленарне засідання представників усіх 152-х країн СОТ відкрив Генеральний директор Паскаль Ламі. Далі слово взяли близько 30 міністрів. Сьогодні, на неформальному засіданні Комітету з торговельних переговорів обговорення продовжиться.


Липнева конференція в Женеві триватиме увесь цей тиждень. Перемовини між міністрами та послами країн в СОТ відбуватимуться у різних форматах, зокрема, у формі так званої „Зеленої кімнати” та у Комітеті з торговельних переговорів.


„Зелена кімната” – швидше процес, ніж конкретне приміщення, в ході якого глави делегацій під проводом генерального директора намагаються дійти згоди.


Комітет з торговельних переговорів включає представників усіх 153 (з 23 липня) країн СОТ, очолює його Генеральний директор СОТ Паскаль Ламі. Комітет підсумовує всі переговори Доського раунду, голова Комітету доповідатиме про результати Генеральній раді СОТ, запланованій на 29 липня.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект